Oficjalny portal: Gminny Zarząd Oświaty w Strzelcach Opolskich

powrót

Aktualności w oświacie

Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw w LA Szkół Podstawowych

10 czerwiec 2014
4 czerwca na stadionie imienia Opolskich Olimpijczyków odbył się Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw w LA Szkół Podstawowych. Uczniowie ZPO Kadłub stanowili najliczniejszą reprezentację powiatu strzeleckiego podczas tych zawodów.

MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO w biegu na dystansie 600m została KLAUDIA PIONTEK  z wynikiem 1:49;24 – SERDECZNIE GRATULUJEMY! Klaudia po raz kolejny w tym roku nie dała żadnych szans swoim rywalkom prowadząc bieg od startu do mety.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się nasza sztafeta 4x100m dziewcząt w składzie: AGNIESZKA HENDLA, MARTYNA JONCZYK, JULIA SOWA, KLAUDIA PIONTEK, która po bardzo zaciętym biegu, z wynikiem 57,27 wywalczyła BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO! Serdecznie gratulujemy!!!!!

W pchnięciu kulą bardzo dobre V miejsce zajął ARTUR JURETKO. MARTYNA JONCZYK w skoku w dal zajęła VII miejsce.

Reprezentacja ZPO Kadłub: J. Sowa,  A. Hendla, K. Piontek, M. Jonczyk, N. Piontek, W. Mróz, A. Juretko.