BIP
Wersja kontrastowa serwisu

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj:

Aktualności w oświacie

Drukuj Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót

Kolędnicza trasa Klubu Twórczej Radości

Dodano: 17 styczeń 2020
Klub Twórczej Radości, który działa w ZPO w Suchej, to bardzo aktywni uczniowie. Co roku podejmują się wielkiego wyzwania i organizują trasę kolędniczą, na którą, składają się jasełka i koncert kolęd.
Nie próżnowali również w tym roku. Przygotowali przedstawienie świąteczne pt. „Zdarzyć się może wszędzie”, którego akcja rozgrywa się współcześnie na dworcu kolejowym oraz mnóstwo radosnych kolęd i pastorałek. W dobrych humorach i w towarzystwie przyjaciółki zespołu – Pani Reginy skowronek - wyruszyli na spotkanie z pensjonariuszami zaprzyjaźnionych domów opieki.

Pierwszym punktem programu był Dom Pomocy Społecznej w Szymiszowie, Następnie skorzystali z zaproszenia Sióstr Służebniczek NMP, które prowadzą Dom Opieki im. Edmunda Bojanowskiego w Porębie. Na końcu zawitali w Domu Pomocy społecznej w Szymiszowie. Wszędzie jak zawsze witani byli serdecznymi uśmiechami mieszkańców. Dla wszystkich członków grupy był to niezapomniany i radosny czas, bo gościna u tak miłych znajomych to wielka przyjemność.